70 Okunma

Netflix dizisi The Punisher’dan ilk fragman

0

Netflix dizisi The Punisher’dan ilk fragman

Netflix’in orijinal dizisi The Punisher’dan beklenen ilk fragman geldi.

Başrolde Jon Bernthal’ın yer aldığı Netflix’in orijinal dizisi ‘The Punisher’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak olan film, karısının ve çocuklarının öldürülmesiyle intikam yolculuğuna çıkan Frank Castle’ın hikayesini ele alıyor.

NTV’nin haberine göre, Castle, bu süreçte New York’un yeraltı dünyasına dair karanlık bir komployla yüzleşiyor. İntikam için çıktığı bu yolda bir ‘cezalandırıcı’ya dönüşen Castle, artık sadece kendi ailesini değil, çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizlikleri çözmek için göreve hazır hale geliyor.

ABD Studios ve Marvel Television işbirliğiyle hayata geçirilen dizinin oyuncu kadrosunda Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah ve Deborah Ann Woll gibi isimler de yer alıyor.

SOSYAL MEDYA"DA PAYLAŞ:

Yorum Yap

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.