105 Okunma

Sarraf’ın itirafçılığı Ebru Gündeş’e yaradı

0

Sarraf’ın itirafçılığı Ebru Gündeş’e yaradı

Habertürk yazarı Esin Övet, bugünkü köşesinde, Rıza Sarraf’ın “itirafçı”olduğu davayla gündeme gelen Sarraf’ın eşi Ebru Gündeş’i ele aldı.

Övet, Gündeş için, yılbaşı akşamı çıkacağı yerin belli olmasına rağmen birçok manajerin peşinde olduğunu ve 2 katı para vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Övet, “Sessizliği ve eşinin durumu Ebru Gündeş’e her gün, her saniye kazandırıyor ve tabii ki yarıyor” derken, “Bizim ülkemizde bu tarz şeyler her zaman çok merak uyandırıyor” diye belirtti.

Öte yandan, Ebru Gündeş geçen günlerde, gemicilik sektöründe önemli isimlerin buluştuğu bir gecede düzenlenen organizasyonda sahneye çıkmış, Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım da Gündeş’i en önden dinlemişti.

Övet’in yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

“Reza Zarrab davası başlamadan önce bu köşede, ‘Ebru Gündeş konuşmadıkça, sessiz kaldıkça ve hele ki 15-17 Aralık süreci yaşandıktan sonra daha çok izleyicisi, hayranı arttı ve hatta çıktığı yerler tıklım tıklım dolmaya başladı. Aldığı ücret birçok sanatçıya göre daha da fazlalaştı. Dava başlasın Ebru Gündeş’e gitmek isteyenler daha çok çoğalacak ve ilgi artacak’ diye yazmıştım.

Öyle de oldu. Bu hafta Kıbrıs’ta sahneye çıktı, mekânda izdiham yaşanmış. Yılbaşı gecesi çıkacağı yer belli olmasına rağmen birçok şirket ve menajer ‘Ebru Gündeş bugün kabul etse, aldığı paranın 2 katını verecek yerler var’ diyor.

Sessizliği ve eşinin durumu Ebru Gündeş’e her gün, her saniye kazandırıyor ve tabii ki yarıyor.

Ki Ebru Gündeş değil kim olsa yarardı bu durum. Hele ki bizim ülkemizde bu tarz şeyler her zaman çok merak uyandırıyor.

Peki Ebru Gündeş memnun mudur? Bilinmez. Memnun olmasa bu durumdan çok daha önce kurtarırdı kendini ama olmuyor demek ki!

Durumun kendisine görüntü itibarıyla yaramadığı da kesin. Çünkü çok zayıflamış ve yüzündeki yorgun ifadesi bir hayli dikkat çekiyordu.”

Kaynak: https://www.birgun.net/haber-detay/sarraf-in-itirafciligi-ebru-gundes-e-yaradi-195318.html

Yorum Yap

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.